Ghoo Middle East Diamond | Ahad Azimzadeh, Managing Director | Mazandaran , Salmanshahr (Motelghoo)
 
 
FA | EN
معرفی پروژه
هدف از راه اندازی پروژه عظیم قو الماس خاورمیانه ، ساخت مجموعه ای برای یادگاری و ماندگاری در ایران اسلامی عزیز می باشد.
آقای احد عظیم زاده کارفرمای پروژه : دوست داشتم در کشور عزیزمان هتل 35 طبقه ی بین المللی را احداث و راه اندازی نمایم. در حال حاضر 650 نفر در این پروژه مشغول به کار می باشند که 500 نفر در روز و 150 نفر در شب کار می کنند، اگر ساخت این پروژه به اتمام برسد 1000 نفر در این مجموعه که شامل هتل، مجموعه ورزشی، اسکله، پارکینگ طبقاتی، مسکونی وتجاری می باشد مشغول به کار خواهند شد.
 انتظار دارم دولت از این پروژه ملی حمایت کند تصمیم دارم اگر از این پروژه حمایت شود، این پروژه را بصورت زنجیره ای در ده استان مهم کشور راه اندازی نمایم.
مجتمع عظیم تجاری، مسکونی، توریستی، ورزشی، و تفریحی هتل 5 ستاره دولوکس بین المللی قو در زمینی به مساحت 43 هزار و 263 متر مربع و با زیر بنای مفید 173 هزار متر مربع به شرح زیر در حال احداث می باشد.
- مجتمع مسکونی: این مجموعه شامل برجهای دوقلوی 25 طبقه که دارای297 واحد آپارتمان مسکونی بسیار شیک و مدرن می باشد.
- مجتمع تجاری قو: این مجموعه در سه طبقه با ورودی مجزا از بخش مسکونی در حال احداث می باشد.
- هتل 5 ستاره دولوکس بین المللی: در 35 طبقه شامل 337 اتاق فوق العاده لوکس با تجهیزات کامل رفاهی و 14 عدد رویال سوئیت استثنائی می باشد.
امکانات ویژه برجهای مسکونی، تجاری و هتل
1- نور پردازی فضاهای داخل برای اولین بار در کشور توسط شرکت SSF فرانسوی در حال اجرا می باشد که از LEDهای Transparent , RGB تشکیل یافته است که کل سقف تجاری را پوشش می دهد.
2- نورپردازی نمای خارجی از پروژکتورهای 3 بعدی استفاده شده که قادر به ساخت تصاویر 3 بعدی در فضا و روی ساختمان می باشد، استفاده از لیزر بر بام، ساختمان را از فاصله 50 کیلومتری مشخص می نماید.
3- در قسمت های مختلف پروژه 31 دستگاه آسانسور موجود می باشد، که 4 دستگاه دارای کابین طلای اصل   می باشد.
4- پیش بینی ساحل بی نظیر برای هموطنان عزیز که شامل پارک آبی، شهربازی، رستوران آکواریوم و... می باشد.
5- 3 باند فرود هلی کوپتر بر روی هتل و برجهای مسکونی همراه با 3 خلبان و هلی کوپتر و امکان استفاده برای ساکنین در صورت تقاضا.
6- استفاده از سنگهای وارادتی (سانتا سیسیلیا) برزیل در مجتمع مسکونی و تجاری.
7- آشپز خانه مجتمع مسکونی به صورت فول فرنیچر از نوع میله  یا بوش آلمان خواهد بود.

تأسیسات ویژه در نظر گرفته شده جهت بخش مسکونی و تجاری

1- بخش مسکونی و تجاری مجهز به سیستم BMS می باشند.
2- جهت تهویه مطبوع واحدهای مسکونی از سیستم VRV ساخت کارخانه دایکین ( ژاپن و بلژیک) استفاده شده است به طوری  که با کنترل از راه دور امکان روشن و خاموش کردن آنها وجود دارد.
3- جهت تهویه مطبوع بخش تجاری از سیستم فن کویل و هوا ساز استفاده شده است و چیلرهای بخش تجاری ساخت کارخانه مک کوی ایتالیا و از نوع هوا خنک (air cooled) می باشد.
 
 
 
پرسش و پاسخ
 
 
 
 
 
 
 
اخبار
 
 
  • بدینوسیه از کلیه مسافران گرامی که قصد گذراندن تعطیلات خود را در استان زیبا و سر سبز مازندران را دارند دعوت به عمل می آید تا از واحد های نمونه تجاری و مسکونی پروژه ملی و منحصر به فرد قو الماس خاورمیانه بازدید نمایند.
     

  •  سلمانشهر نام جديدي است كه بعد از انقلاب اسلامي براي اين شهر انتخاب شده است در گذشته به اين شهر ساقي كلايه گفته مي شد و به دليل وجود متلي بنام قو در اين شهر آن را متل قو نيز مي شناختند در مجموع اين شهر شهري جديد است كه با شروع شهرك سازي در اوايل سال 1340 پا گرفت كه اولين شهرك در شهر بنام درياگوشه نام گذاري شده است. سلمانشهر در سال 1341داراي شهرداري شد و بدليل مجاورت با دريا و داشتن ساحل ماسه اي مناسب در سمت شمال و فاصله اندك بين كوه و دريا و جنگل زيبا در سمت جنوب نقشي تفرجگاهي قوي دارد. سمانشهر با 9 كيلومتر طول و 7 كيلومتر عرض كه عرض آن از كنار ساحل دريا آغاز و تا دامنه البرز و نزديكي غار استثنايي بنام غار دانيال وسعت دارد . سلمانشهردر 30 كيلومتري شرق تنكابن در مسير ارتباطي تنكابن به چالوس واقع شده است . وجود درياي خزر در تمامي نواحي شمالي شهر و ارتفاعات ييلاقي و دامنه زيباي البرز در نواحي جنوبي شهر ، جذابيت اين منطقه را دو چندان كرده استا شروع شهرك سازي در اوايل سال 1340 پا گرفت كه اولين شهرك در شهر بنام درياگوشه نام گذاري شده است. سلمانشهر در سال 1341داراي شهرداري شد و بدليل مجاورت با دريا و داشتن ساحل ماسه اي مناسب در سمت شمال و فاصله اندك بين كوه و دريا و جنگل زيبا در سمت جنوب نقشي تفرجگاهي قوي دارد. سمانشهر با 9 كيلومتر طول و 7 كيلومتر عرض كه عرض آن از كنار ساحل دريا آغاز و تا دامنه البرز و نزديكي غار استثنايي بنام غار دانيال وسعت دارد .

  • هتل قو الماس خاورمیانه، نگین مازندران است. نشست تخصصی شورای فنی استانداری مازندران در محل هتل قو الماس خاورمیانه در سلمانشهر برگزار گردید. در این جلسه ضمن بررسی روش های سازنده و کاربردی تعامل پروژه های ملی و نمونه استان با شورای فنی استانداری، دربار موضوعاتی چون کنترل و نظارت بر کیفیت مصالح ساختمانی در پروژه ها بحث و تبادل نظر شد. معاون عمرانی استاندار مازندران در این جلسه خواستار حمایت دولت و ملت از پروژه های بزرگ ملی همانند هتل قو الماس خاور میانه که با همت سرمایه گذاران بخش خصوصی در حال .....